Tektura

Tektura falista to nasz sztandarowy produkt, w stałej produkcji posiadamy:

Tekturę falistą 2 – warstwową w rolach i w arkuszach – fala B, C, E

Tekturę falistą 3 – warstwową, szarą i białą – fala B, C, E

Tekturę falistą 5 – warstwową, szarą i białą – fala B+C, B+E, C+E

Zapewnienie jakości:

Podstawowym półfabrykatem wykorzystywanym do produkcji tektury jest papier, który posiada w swojej klasie najwyższe parametry techniczne jak i jakościowe co bezpośrednio wpływa na jakość produktu finalnego.

Polityka jakości w Corrugated Board sp. z o.o. pełni bardzo istotną funkcję w ogólnej strategii przedsiębiorstwa ze względu na zaspokojenie aktualnych potrzeb klientów oraz oczekiwań które mogą pojawić się w przyszłości.

Obecnie w każdym ogniwie łańcucha procesu produkcyjnego jest dokonywana dokładna kontrola jakości wytwarzanych produktów co gwarantuje dokładny monitoring stanu faktycznego z założonym, jak również utrzymanie właściwych parametrów technicznych oraz jakościowych wyrobów gotowych. Produkty finalne, które nie spełniają wymogów jakościowych określonych w podstawowych założeniach Polityki Jakościowej Corrugated Board nie są dopuszczone do sprzedaży.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, dlatego zapewniamy indywidualne podejście do realizacji każdego zamówienia. Gwarantujemy kompleksową obsługę przeprowadzoną przez doświadczony zespół profesjonalistów. Jeżeli nie znalazłeś jakości tektury, której potrzebujesz należy skontaktować się z Działem Handlowym, który dopasuje odpowiedni materiał pod Państwa produkty.

Jesteśmy
laureatem nagrody
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023